niedziela, 27 października 2013

Change your style a million times

Change your style a million times


Dzisiejsza stylizacja jest bardziej elegancka i formalna od poprzednich - szyfonowa koszula Chicnova, skórzane spodnie, szpilki i eleganckie wydanie mojego ukochanego zegarka Deja vu.


poniedziałek, 21 października 2013

Grey sun

"My fashion is more a way of living life with your roots, and finding your own true self, 
than a logo to put on your back"


Christian LacroixPogoda podczas 9 edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland była prawie idealna - mało deszczu, sporo słońca i w tym roku ani płatka śniegu ;)

poniedziałek, 14 października 2013

Deja vu recenzja

"We all find time to do what we really want to do"


Jakiś czas temu pojawiła się moda na unikalne i personalizowane dodatki i akcesoria. Sami możemy komponować nie tylko bransoletki, kolczyki, torebki, ale także z odpowiednio dobranych elementów każdego dnia możemy wyczarować zupełnie nowy zegarek. 

poniedziałek, 7 października 2013

DDTVN you made my day

Miało być modowo, ale będzie życiowo. Poniższy link pewnie będzie często kopiowany i wróżę mu spora oglądalność. Blogerzy, a zwłaszcza tzw. Szafiarki bardzo irytują się, ponieważ są postrzegani/ postrzegane jako grupa społeczna o inteligencji poniżej przeciętnej, jako "pustaki" buszujące w szmatexach i które nie mają nic mądrego do powiedzenia. Oczywiście wszystkie uogólnienia są krzywdzące, bo zdążają się chlubne wyjątki, ale chyba musimy spojrzeć smutnej prawdzie w oczy i przyznać, że w znacznym stopniu nasze koleżanki i koledze "po fachu" konsekwentnie pracują na taką opinię. 
Wywiadów z blogerami było już sporo - jąkanie, problemy ze składnią, czy traktowanie nowych stylizacji z powagą godną operacji na otwartym sercu, czy też brak wiedzy o świecie współczesnym to stosunkowo małe grzeszki w porównaniu z materiałem dziś emitowanym w Dzień Dobry TVN. Podczas Warsaw Fashion Weekend "znawcy" mody zostali zapytani co sadzą o najnowszych kolekcjach Svena Hannavalda, Helmuta Kohla czy duetu Schlezwig & Holstein (na wszelki wypadek są to kolejno: skoczek narciarski, były kanclerz Niemiec i okręt niemiecki z czasów II wojny światowej) [ przyp.red.]. Odpowiedzi posłuchajcie sami ;) Dobrej zabawy! :P