środa, 6 listopada 2013

Everbuying Giveaway

Kochani chyba najwyższy czas rozpocząć świąteczne przygotowania, a te kojarzą mi się z kompletowaniem prezentów ;) Dziś pierwsza seria prezentów dla Was, czyli GIVEAWAY organizowany przez firmę EVERBUYING. To naprawdę fajny sklep z szerokim asortymentem i przede wszystkim niskimi cenami i darmową wysyłką! Żeby wygrać bon na zakupy o wysokości 17 $ należy:
1. Polubić fanpage Everbuying - KLIK
2. Polubić fanpage In pursuit of harmony - KLIK
3. Zarejestrować się na stronie Everbuying - KLIK
4. Pod zdjęciem wkleić link do wybranej przez Was nagrody - KLIK

Ceny na http://www.everbuying.com/Wholesale-Apparel-t-1780.html są naprawdę niskie, więc możecie mieć duży problem z wybraniem nagrody ;)

      

niedziela, 3 listopada 2013

FashionPhilosophy Fashion Week Poland IX edycja

9 edycję Polskiego Tygodnia Mody rozpoczęłam od Gali Dyplomowej Katedry Ubioru Akademii Sztuk Pięknych. W tym sezonie szczęśliwie zaliczyłam o wiele więcej pokazów niż poprzednio, dodatkowo w bardzo miłym towarzystwie ;) O samej imprezie wypowiadać się nie będę, ani walczyć z etykietami typu "targowisko próżności", bo jak wiadomo każdy idzie tam z innych pobudek - jedni żeby się zainspirować, inni podejrzeć konkurencję, jedni żeby zobaczyć nowe trendy, inni żeby ich zobaczono najlepiej w pierwszym rzędzie. Kwestia priorytetów, na szczęście to wolny kraj, niech każdy robi to co chce.
Poniżej klika słów i trochę zdjęć z pokazów, które najbardziej przypadły mi do gustu. 

PtASZEK