Let's dance POLE DANCE
POLE DANCE, czyli taniec na rurze do niedawna kojarzony z klubami go-go, obecnie jest coraz popularniejszą formą aktywności sportowej i jako taka z jednej strony pozwala wymodelować figurę (płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki), spalić tkankę tłuszczową, poprawić siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni oraz koordynację ruchową a z drugiej posiąść nowe umiejętności taneczne i odkryć w sobie kreatywne podejście do tańca. 

Pole dance może mieć charakter zmysłowy lub sportowy. Pole Dance zawiera w sobie wiele elementów z baletu, akrobatyki, gimnastyki, fitness i wymaga od ćwiczącego sporego wysiłku fizycznego oraz elastyczności. Dlatego też przed każdymi zajęciami należy wykonać krótką rozgrzewkę oraz stretching. 
W ostatnich czasach powstaje również coraz więcej szkół tańca a na świecie organizowane są również mistrzostwa w tańcu na rurze. Polecam Wam serdecznie takie zajęcia, to świetna zabawa i rewelacyjnie modeluje i wzmacnia mięśnie nóg, brzucha, pleców i rąk.
Karnet na zajęcia Pole Dance to był najlepszy prezent na Dzień Kobiet jaki kiedykolwiek dostałam :*


fot. Piotr DrozdowskiKomentarze

 1. I think this would be an interesting way to get fit, for sure!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. I'd love to try a class!
  XO
  Jeanne
  http://fashionmusingsdiary.blogspot.fr

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog, dowiedziałam się o nim od mojej koleżanki. Ciesze się, że ma Pani pasję (taniec). Szkoda, że kończę szkołę, ponieważ lubiłam Panią. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Came across your website while searching for teenage fashion blog.Please visit us at www.shoedaca.com for a huge collection of salt water sandals

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. W wakacje planuję się zapisać ;c ale boję się tych siniaków !

  http://brofashionkilla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz